Ginka s.r.o. - aranžovanie, svadobné kytice, smútočné vence a kytice

Naše služby

 Svadobné kytice

svadobn___kytica_web.jpg 

     Pozývame Vás do našej aranžovne, kde si môžete vybrať kytice z našej ponuky. Máte na výber z množstva najnovších a najmodernejších katalógov, z ktorých si môžete vybrať kyticu, ktorá sa vám najviac páči. Ale samozrejme to nie je všetko. Ako jediná firma poskytujeme jedinečnú možnosť vyskúšať si rôzne variácie svadobných kytíc v podobe makety vyrobenej z umelých kvetov. Vďaka čomu sa môžete na vlastné oči presvedčiť, aká kytica Vám najviac pristane.

 

 

Svadobná výzdoba 

 vyzdoba_web.jpg

   Ak máte záujem, aby Vaša svadba bola niečim výnimočná, tak na nej nesmie chýbať výzdoba od Ginky. Pozývame Vás do našej novej aranžovne na Južnej triede 82, kde sa o Vás postarajú naše odborníčky na floristiku a  navrhnú Vám výzdobu podľa Vašich predstáv. Naša aranžovňa je unikátom na Východnom slovensku nielen pre to, že jej rozloha je cca 300 m2, ale hlavne preto, že v nej máte možnosť vidieť originálne aranžmány a dekorácie priamo v priestore. Naši dizajnéri a floristi Vám samozrejme dokážu všetky dekorácie prispôsobiť podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

 

Výzdoba interiérov a exteriérov

 

interi__r_web.jpg 

     Firma Ginka navrhuje a realizuje výzdobu interiérov a exteriérov podľa želania zákazníka, príležitostné alebo sezónne výzdoby najvyššej kvality a moderného dizajnu. Ak chcete oživiť svoj byt, dom alebo firmu kontaktujte  našich  dizajnérov.  

 

 

 

 

Príležitostné kytice a aranžmány

aran__m__n_web.jpg 

     Ak chcete pre svojich blízkych len tú najvyššiu kvalitu, tak kytice a aranžmány od Ginky sú tým najlepším riešením.